Lazarus 3.0 (2023.12.21.)
Letöltés

  • Oldal:
  • 1

TÉMA:

Válasz:Hol vannak a moderátorok? 2012 jún. 06 05:53 #1092

  • mode
  • mode profilkép
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 7
  • Köszönetek: 0
Mindenkinek a türelmét kérjük, az egész oldal tartalomkezelő rendszerét hamarosan frissítjük, egyúttal a spam-robotok akadályozására a regisztrációkor captcha-kódot vezetünk be.

Válasz:Hol vannak a moderátorok? 2012 jún. 01 17:43 #1088

  • Gábor
  • Gábor profilkép
  • Adminisztrátor
  • Adminisztrátor
  • Hozzászólások: 504
  • Köszönetek: 86
Szerintem a hozzászólások beküldésekor minden esetben szükség lenne valami "captcha-szerűség" bekérésére és/vagy a regisztráció menetével kellene alkotni valamit.
Hogyan kérdezzünk okosan? / Mit kell tennünk kérdezés előtt? -- Lazarus 3.0 -- FPC 3.2-- GNU/Linux 5.15.0 x86_64

Válasz:Hol vannak a moderátorok? 2012 máj. 31 22:29 #1087

  • Athomas
  • Athomas profilkép
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Sör, virsli, Lazarus
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek: 0
Tisztelt ejbenjaro!

Sajnos nem tudok minden nap moderálni, de azért mindig kitörlöm a spamokat. Amúgy ha akarsz moderálási jogot, nem látom semmi akadályát.

Üdv.

Válasz:Hol vannak a moderátorok? 2012 máj. 26 17:08 #1081

  • pernyei
  • pernyei profilkép
  • Haladó forumozó
  • Haladó forumozó
  • In Lazarus We Trust
  • Hozzászólások: 54
  • Köszönetek: 1
A fórum bezárásával már csak a saját, jól felfogott érdekemben sem értek egyet - kaptam itt olyan infót, amit a fél net átböngészése után se találtam sehol, szóval, nem igaz, hogy tennének az oldalra -, de a megfelelö moderálást én is hiányolom.

Hol vannak a moderátorok? 2012 máj. 25 09:31 #1078

  • ejbenjaro
  • ejbenjaro profilkép Témaindító
  • Haladó forumozó
  • Haladó forumozó
  • Hozzászólások: 66
  • Köszönetek: 4
Bár nem valami nagy itt a forgalom, de azért az már erősen kritikán aluli, hogy a moderátorok és/vagy üzemeltetők nagy ívben tesznek az oldalra. Egy csomó spam bejegyzés és téma született az utóbbi időben, ami eléggé zavaró.
Ha már nincsen kedvük üzemeltetni, karban tartani az oldalt, akkor tessék bezárni legalább a fórumot, hogy fölösleges szemét ne kerüljön bele.
Mottó:
"Az ember sokszor más mint aminek látszik. De ritkán jobb..."
--
Gép : Asus P5G41T-M LX, Intel Celeron DC E3400, 4GB DDR3, 320GB SATA2, minden más integrált.
OS : Ubuntu 14.04
--
web: lassuviz.blogspot.hu/

  • Oldal:
  • 1