Lazarus 1.8.4 (2018.05.22.)
Letöltés

file Programozás Lazarusszal (Multilang)

• Molnár-Gergely
  • Molnár-Gergely profilkép
  • Új fórumozó
  • Új fórumozó
  • Translator and programmer/Fordító és programozó
  • Köszönetek: 0

Molnár-Gergely válaszolt a témára: Válasz:Programozás Lazarusszal (Multilang)

Hivatalos oldalon is csak kérdez-felelek dolgot játszanak...
Még az én honlapom sincs kész, fel kell tölteni kódokkal, regisztrációs szabályzatot kiegészíteni stb... De ha végeztem szívesen segítek!

Egyéb:
Az én oldalam közösségalapú, keresőrendszer a programozási információk után. Google és Wikipédia kombinációhoz hasonlítható. Van Lazarus és Object Pascal felület aminek feltöltése nem kis feladat. A lényeg, hogy ha elkészül a regisztráció akkor a felhasználok kódokat és azokhoz tartozó leírásokat tudnak megosztani egymással. Jelenleg a feltöltést egyedül végzem. Szívesen összekötném ennek a honlapnak a fejlesztését az én honlapom fejlesztésével...

Translator and programmer/Fordító és programozó (Multilang)
My webpage/Weboldalam:
http://www.sourcecodepower.com/
  • Athomas
  • Athomas profilkép
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Sör, virsli, Lazarus

Athomas válaszolt a témára: Válasz:Programozás Lazarusszal (Multilang)

Szia!

Minden pozitív kezdeményezést szívesen fogadunk! Amúgy az oldalnak két fő célja van: Megismertetni a Lazarus/freepascal fejlesztőrendszert, másrészt a fórumon segíteni egymásnak ha valaki elakadt. Mindenkit szívesen látunk, de szerintem jól megvagyunk így is, nem hiányzik a nagy nyüzsi. Itt kulturált fórumozás folyik, nem úgy mint néhány magyar programozós oldalon.
Amúgy ha úgy érzed, hogy szeretnéd szerkeszteni az oldalt, lehet róla szó.
  • Molnár-Gergely
  • Molnár-Gergely profilkép
  • Új fórumozó
  • Új fórumozó
  • Translator and programmer/Fordító és programozó

Molnár-Gergely létrehozta a témát: Programozás Lazarusszal (Multilang)

Üdvözlök mindenkit!

Én egy programozó vagyok és többé-kevésbé fordító is...
A Lazarus hivatalos honlapján vagyok aktív szabadidőmben de ide is felnézek néha-néha... Látom nem sok magyar programozó keresi fel ezt a helyet, FreePascal honlap sincs még kész... De örülnék ha ez a hely fejlődne, mert jó témát választott!
Én a programnyelvtől független forráskódok alapjainak csináltam honlapot, jelenleg magyar nyelven működik, de nem reklámozom, mert azt akarom hogy ez a közösség fejlődjön...

A Lazarus hivatalos honlapján több témát felvetettem két nyelven, ha akarjátok áthozom a témáimat, hogy segítsek nektek...

B)

Translator and programmer/Fordító és programozó (Multilang)
My webpage/Weboldalam:
http://www.sourcecodepower.com/