Lazarus 3.0 (2023.12.21.)
Letöltés

  • Oldal:
  • 1

TÉMA:

Válasz:Programozás Lazarusszal (Multilang) 2011 aug. 22 18:42 #807

  • Molnár-Gergely
  • Molnár-Gergely profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Translator and programmer/Fordító és programozó
  • Hozzászólások: 20
  • Köszönetek: 0
Hivatalos oldalon is csak kérdez-felelek dolgot játszanak...
Még az én honlapom sincs kész, fel kell tölteni kódokkal, regisztrációs szabályzatot kiegészíteni stb... De ha végeztem szívesen segítek!

Egyéb:
Az én oldalam közösségalapú, keresőrendszer a programozási információk után. Google és Wikipédia kombinációhoz hasonlítható. Van Lazarus és Object Pascal felület aminek feltöltése nem kis feladat. A lényeg, hogy ha elkészül a regisztráció akkor a felhasználok kódokat és azokhoz tartozó leírásokat tudnak megosztani egymással. Jelenleg a feltöltést egyedül végzem. Szívesen összekötném ennek a honlapnak a fejlesztését az én honlapom fejlesztésével...
Translator and programmer/Fordító és programozó (Multilang)
My webpage/Weboldalam:
www.sourcecodepower.com/

Válasz:Programozás Lazarusszal (Multilang) 2011 aug. 22 18:14 #806

  • Athomas
  • Athomas profilkép
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Sör, virsli, Lazarus
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek: 0
Szia!

Minden pozitív kezdeményezést szívesen fogadunk! Amúgy az oldalnak két fő célja van: Megismertetni a Lazarus/freepascal fejlesztőrendszert, másrészt a fórumon segíteni egymásnak ha valaki elakadt. Mindenkit szívesen látunk, de szerintem jól megvagyunk így is, nem hiányzik a nagy nyüzsi. Itt kulturált fórumozás folyik, nem úgy mint néhány magyar programozós oldalon.
Amúgy ha úgy érzed, hogy szeretnéd szerkeszteni az oldalt, lehet róla szó.

Programozás Lazarusszal (Multilang) 2011 aug. 22 16:50 #805

  • Molnár-Gergely
  • Molnár-Gergely profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Translator and programmer/Fordító és programozó
  • Hozzászólások: 20
  • Köszönetek: 0
Üdvözlök mindenkit!

Én egy programozó vagyok és többé-kevésbé fordító is...
A Lazarus hivatalos honlapján vagyok aktív szabadidőmben de ide is felnézek néha-néha... Látom nem sok magyar programozó keresi fel ezt a helyet, FreePascal honlap sincs még kész... De örülnék ha ez a hely fejlődne, mert jó témát választott!
Én a programnyelvtől független forráskódok alapjainak csináltam honlapot, jelenleg magyar nyelven működik, de nem reklámozom, mert azt akarom hogy ez a közösség fejlődjön...

A Lazarus hivatalos honlapján több témát felvetettem két nyelven, ha akarjátok áthozom a témáimat, hogy segítsek nektek...

B)
Translator and programmer/Fordító és programozó (Multilang)
My webpage/Weboldalam:
www.sourcecodepower.com/

  • Oldal:
  • 1