Lazarus 3.0 (2023.12.21.)
Letöltés

  • Oldal:
  • 1

TÉMA:

Vágólap figyelés 2016 febr. 08 18:27 #1821

  • Gábor
  • Gábor profilkép
  • Adminisztrátor
  • Adminisztrátor
  • Hozzászólások: 499
  • Köszönetek: 86
Nincs windows-os gép a közelemben (nem is tudom mikor lesz), ezért most csak annyit tudok javasolni, hogy töréspontok beállításával és/vagy lépésenként futtatva (F7/F8) teszteld a kódodat.
Hogyan kérdezzünk okosan? / Mit kell tennünk kérdezés előtt? -- Lazarus 3.0 -- FPC 3.2-- GNU/Linux 5.15.0 x86_64

Vágólap figyelés 2016 febr. 08 11:11 #1820

  • modzsi
  • modzsi profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 4
  • Köszönetek: 0
Szia Gábor!

Köszi a segitséget, megtaláltam ezt a kódot az angol nyelvü wikin is, de sajnos a gondom az hogy nem müködik. Miután te is ezt posztoltad a múltkor addig kinlódtam vele amig nem müködött, de nem mentettem le és azóta nem sikerült újra rájönnöm hogy miért nem dob fel 1 messageboxot ha változik a clipboard. Kipróbálnád hogy neked müködik-e? Csak szimpla szöveges példát próbáltam. ELőre is köszi

Vágólap figyelés 2015 dec. 31 08:48 #1737

  • Gábor
  • Gábor profilkép
  • Adminisztrátor
  • Adminisztrátor
  • Hozzászólások: 499
  • Köszönetek: 86
Szia!
Gyorsan összedobtam a FreePascal/Lazarus wiki vonatkozó oldalának fordítását: Vágólap / Értesítés a változásokról
Hogyan kérdezzünk okosan? / Mit kell tennünk kérdezés előtt? -- Lazarus 3.0 -- FPC 3.2-- GNU/Linux 5.15.0 x86_64
Megköszönték: modzsi

Vágólap figyelés 2015 dec. 30 22:46 #1736

  • modzsi
  • modzsi profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 4
  • Köszönetek: 0
Sziasztok!

egy ideje én is szivesebben használok Delphi helyett Lazarust. Egy valami viszont az istennek se sikerül, egy olyan kódot keresek ami figyeli hogy frissitve lett e vágólap ha igen belerakja mondjuk 1 memoba a tartalmát (csak szöveges tartalom érdekel). Elég nyakatekert módon egy timerrel megoldottam, de az nem az igazi... Ha valakinek van egy szebb megoldás az érdekelne. Előre is köszi,

és BUÉK,

Mogyi B)

  • Oldal:
  • 1