Lazarus 3.0 (2023.12.21.)
Letöltés

  • Oldal:
  • 1

TÉMA:

Válasz:windows mobil fejlesztés. 2008 jún. 01 12:24 #184

  • softguner
  • softguner profilkép
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek: 0
Örülök neki, hogy tudtam segíteni sok cseresznyét a továbbiakban :D :D :D

Válasz:windows mobil fejlesztés. 2008 jún. 01 07:55 #183

  • moorland
  • moorland profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 22
  • Köszönetek: 0
Igazad volt, átállítottam a fordítót és a kimenetet és most fut a progi a pda-n.
Bár még csak egy alap formal próbáltam, de ez működik.

Válasz:windows mobil fejlesztés. 2008 máj. 30 18:51 #180

  • softguner
  • softguner profilkép
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek: 0
Hello. Megnéztem a lazarusban a New pont alatt. Ott nem volt olyam project, ami neked jó lenne. Azt meg nem vágom, hogy a free pascal képes-e úgy befordítani a programot, hogy fusson PDA-n. Ha van időd, akkor a compiler options-ben a Code fül alatt nézegesd át hogy ha átállítod a target OS-t, CPU-t és befordítod akkor fut-e PDA-n. Állítsd át a project neveket amikor befordítod és akkor tudod melyik exe melyik fordítási paraméterrel készült. Ha valamelyik sikerülne akkor szólj már vissza mert ez engem is érdekel. Ha meg nem sikerülne akkor "Visual C". Az se GAS szerintem mert Pascalról C-re váltani max 1 hét. Ha veszel egy könyvet még annyi se.

Sok sikert a PDA-s alkalmazásokhoz :D :D :D XD

Válasz:windows mobil fejlesztés. 2008 máj. 30 07:54 #179

  • moorland
  • moorland profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 22
  • Köszönetek: 0
Igen van PDA-m, ki is próbáltam és nem futott. Csak a lazarus letöltések közözz található egy olyan ami CE-re végződik és oda van írva, hogy arm stb. fordító. Na ez, hogyan működhet?

Válasz:windows mobil fejlesztés. 2008 máj. 29 16:07 #178

  • softguner
  • softguner profilkép
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek: 0
Hello szerintem a PDA-ra készült Windows Mobile alatt nem nagyon fognak futni a Lazarusban írt alkalmazások. A PDA-k processzorainak kicsit más az utasításkészlete.

De igazából ha van PDA-d, akkor írj egy progit, töltsd fel rá, 10 perc és már is megvan rá a válasz :D:D

Annyira nem vagyok képben a Visual C-vel de asszem a 2005-ös óta azzal lehet ilyen alkalmazásokat készíteni.

windows mobil fejlesztés. 2008 máj. 29 14:07 #176

  • moorland
  • moorland profilkép Témaindító
  • Új tag
  • Új tag
  • Hozzászólások: 22
  • Köszönetek: 0
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Lazarussal lehet-e fejleszteni windowsos mobil eszközre? A válaszokat előre is köszönöm.

  • Oldal:
  • 1